ماهی فروش

شماره: 07633550456 ایمیل: help@mahiforosh.ir

نحوه پرداخت ماهی فروش

روش های پرداخت

  1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
  1. همگی کاربران ماهی فروش در هنگام ثبت سفارش ،از طریق درگاه اینترنتی بانک های ملت و سامان در سایت ماهی فروش و یا از ظریق پنل اینترنتی شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.
  2. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسائی همراه داشته باشد.
  3. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.
  4. قبل از ارسال سفارشات ، همکاران ما جهت هماهنگی های لازم با کاربران تماس خواهن گرفت.

-چگونه پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ماهی فروش می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.هم اکنون، با کارت ملی،صادرات،پارسیان،سامان،اقتصاد نوین،پاسارگاد،ملت،کشاورزی،توسعه صادرات،صنعت و معدن،بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایی پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

  1. شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

  1. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) ،با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل سامان معمولا رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند ، اما کارت بیشتر بانک ها در زمان تحویل ، رمز خرید اینترنتی ندارند ، برای فعال کردن خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید.

  1. کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت  یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان کد امنیتی در پرداخت اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک های مات،صادرات،پاسارگاد،سامان،پارسایان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا برخی کارت ها مانند ملی 4 رقی است.

  1. تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضا کارت استفاده کنید.

 

  1. پرداخت کارت به کارت

کاربران که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ماهی فروش به علت میزبانی اتوماسیون بالای آن آسان ترین و سریع ترین است و ماهی فروش پیشنهاد می کند که از طریق این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره کارت ماهی فروش:

5914  5011  9914  6037

بنام مهدی حامی زاده

بانک ملی

5564  4355  3795  6104

بنام مهدی حامی زاده

بانک ملت

 

نکات:

مشتریان عزیز پس از کارت به کارت می توانند از طریق تماس با ما مشخصات فیش واریزی را اطلاع دهند.

به مشتریان محترم توصه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

همکاران ماهی فروش پس از ثبت سفارش با مشتریان جهت هماهنگی های لازم تماس میگیرند.

 

2 comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *